O stronie

Historia skoków narciarskich sięga XIX wieku, a ich kolebką jest Norwegia i pierwsza skocznia w Holmenkollen. Nasz portal świadczy o tym, że sport ten nadal cieszy się ogromnym zainteresowaniem i przekazywanie informacji na jego temat jest nadal bardzo ważnym czynnikiem w dzisiejszym świecie.

Zespół Za-Progiem.pl tworzą młode osoby, które zamieniły swoją pasję w coś więcej niż oglądanie skoków w telewizji. I choć dzielą nas od siebie setki kilometrów, współpracujemy ze sobą by przekazywać najświeższe informacje ze świata skoków narciarskich.

Portal powstał w 2012 roku i rozwija się do dziś. W trakcie tych czterech lat byliśmy obecni na polskich konkursach Pucharu Świata w Zakopanem oraz w Wiśle, Pucharach Kontynentalnych w Polsce i za granicą, konkursach z serii FIS Cup. Przeprowadziliśmy relacje z rozpoczęcia Pucharu Świata w Klingenthal oraz z zakończenia sezonu w Planicy.

Także latem nasza grupa prężnie działa stawiając się na konkursach Letniego Grand Prix, Letnich Pucharów Kontynentalnych i konkursów FIS Cup w Polsce i za granicą. Bierzemy reporterski udział w Mistrzostwach Polski i Memoriałach. Prowadzimy także relacje z treningów, konferencji prasowych, spotkań autorskich ze skoczkami i osobami związanymi ze skokami narciarskimi. Planujemy wyjazdy do nowych miejsc z których będziemy mogli relacjonować dla Was to, co dzieje się na zawodach. W naszych „wyjazdowych” kalendarzach pojawiają się nowe wydarzenia, takie jak Turniej Czterech Skoczni czy Mistrzostwa Świata w Narciarstwie Klasycznym.

Dokładamy wszelkich starań do rzetelności naszych informacji. Jeśli chcesz stać się częścią naszego zespołu kliknij TUTAJ. Jesteśmy także otwarci na wszelką współpracę.